JachymB :: -12°C - to na začátek jara moc nevypadá
Kam :: Posílám pár "předjarních" fotek z Ralska a okolí :) www.rajce.net/a15010710
Dana :: Rýchory :Zdravím a děkuji za přízeň. Těším se zase na Krkonoše, brodění se sněhem, jak psal Lukáš.., ale bohužel není teď moc času :) Krásný večer z Prahy Vám i vám všem :)
Lukáš :: Rýchory: Tak Vám přeji, ať se tam dostane co nejdříve. :) Dneska to bylo hodně náročné. Místy se člověk bořil po kolena do prašanu a do toho silný vítr snižující pocitovou teplotou hluboko pod bod mrazu. Ale mám rád extrémy, takže jsem se vyřádil.
Rýchory :: Jsem ráda, že tady vidím Danu, Lenku, LENKU, Janu z Prahy, Bobinu.
Rýchory :: Petr R:: vaše fotografie (umělecké) nepotřebují komentář, jen poděkování.
Rýchory :: Lukáš:: díky za fotky, už se nemůžu dočkat až vyschnou cesty. Rýchory jsou moje dětství. Rozhodla jsem se ještě dokud mi trochu nohy slouží, že se tam vypravím a asi od Stachlu, ale zatím to vypadá, že si ještě nějaký týden počkám, ale nevadí, kdo si počká, ten se dočká. Musela to dnes na Rýchorách být docela slušná vánice. Ale to k zimě patří
Dana :: Lenka: nechci to tu spamovat... LENKA je maminka HONZY, LenkaOV - Ostrava..., přijmi omluvu, pokud jsi mi vypadla z makovice.. , pokud jsi na FCB, zkus mě tam najít, tady to opravdu upadá... Schází tu lola, Bubak, HONZA a jejich fotky ...
Lenka :: zdravím Danu,jestli si na ,mně ještě pamatuješ kdysi tady z Humlnetu
Dana :: LENKA: Praha 4 - Lhotka -6,7, i v tramvaji jezdím v rukavičkách, jak mi tam táhne :) měj pěkný večer :)
LENKA :: Dana: ahoj zdravím z ze zmrzlého Bakova tady jsou -4°C a místy zbytky sněhu
Dana :: LENKA: Ahoj Lenko, máš naprostou pravdu - to byly časy..., bohužel nic netrvá věčně :( . Zdravím ze zmrzlé Prahy :)
Henry :: Teda člověk si přijede z jarních Alp a tady sibiř a závěje i na sídlišti... :)))
sibir :: ta letosni zima snad neskonci... poradne otepleni nikde.
9sil :: Krása bez závoje....zieleniec.webcamera.pl/
Biker :: Honzu sleduju na Facebooku, příspěvky má jako vždy super. Zde na Humlnetu začíná převládat buranství ale to díky mnoha voličům je teď u nás ve státě standart.
Petr R :: Zimní Mumlavský vodopád: www.ruffer.cz/fotoalbum/krkonose/krkonose-2018/#photo_3725
Lukáš :: Souhlasím, že Honzovy příspěvky zde chybí. Přidávám pár fotek z dnešní mrazivé, větrné a náročné výpravy Trutnov - Rýchory - Horní Maršov - Modré kameny a Jánské Lázně www.rajce.net/a15009738
Jana :: Já sem občas taky nakouknu, dobré příspěvky se tu ztrácejí a hoves tu není a HONZA tu není ... koukám na kamery a někdy přidám aspoň sněhuláka.
LENKA :: a.v. ale je fakt, že poslední dobou tu převládá politika nebo hádky, většinou sem nakouknu a stačí mi pár řádek a odcházím, kde jsou ty doby kdy sem přispívali lidé fotkami z různých koutů republiky, ráda jsem se podívala, vím, že je to web o počasí, ale tohle mělo svoje kouzlo, které se úplně vytratilo, což mě mrzí a jistě jste si všimli, že neodešel pouze HONZA, ale plno dalších
LENKA :: a.v. zdravím, za HONZU mluvit nebudu,
Bobina :: Fotky a zprávy od HONZY mi tu taky chybí. Myslím, že se M.Z. do něj navážel opakovaně a zbytečně.
Jirka Ul :: FrantaJ.Dneska se zadařilo jirkaul.rajce.idnes.cz/Treti_breznova_nedele_18.3.2018/ dopolední zasněžená krajina,pejskovej pradědeček,jak si chytrá kočka najde vodu,když je všechno zmrzlé na kost,sluneční halo ..-:)-:)To halo bylo vidět už od dopoledne až do podvečera,akorát,že jsem nechal osmnáctku doma a pětatříca byla moc úzká:-)-:)
Bubak :: Krkonose napric ... youtu.be/-ctEjF4ZLcw
Růža :: Tak jsme se i v Praze dočkali konečně zimy. Venku nadílka, děti sáňkiují a staví sněhuláky
Verthandi :: V sobotu jsme ve V. Svatoňovicích vyrovnali rekord nejnižší březnové odpolední (14:00) teploty minimálně od roku 1993, a to -5,0°C. Dnešní ranní minimum -9,3°C je zároveň novým minimem pro tento den (dosavadní -8,0°C). Mimochodem, pokud by se snad někdo chystal na Den otevřených dveří na MS v Peci pod Sněžkou v sobotu 24. března, tak se tam se mnou potká, mám zrovna službu... :-)
Bubak :: letos to bude v kvetnu asi slabota ...youtu.be/WmnC5mv3iVo
FrantaJ :: a.v.: a že jsou obzvláště křupavé :) :) HONZA nechodí kvůli politice, která sem nepatří a kvůli blbostem, které taky ne. Vrátí se až to tu bude normální :)
a.v. :: Čas k jaru poskočil, PS už určitě sklízí saláty a úrodu ze skleníku,co psal,že před půli února nasadí portal.chmi.cz/files/portal/docs/poboc/PR/grafy/1/P2DBOU01.PNG
a.v. :: Rescue::Facebok jsem nikdy neaktivoval,ale mám na HONZU mail.
Rescue :: a.v zeptej se ho na Faceboku. a právě je to o tom napadání atd. A reagovat občas na blbosti to přestane bavit.
a.v. :: Dnešní mrazivost je i na leden silnější(stále slabě sněží)portal.chmi.cz/files/portal/docs/poboc/PR/grafy/2/C1VIMP01.PNG
a.v. :: Já myslel tu druhou(HONZOVOU mámču) co občas také zde přispěje.
Lenka :: já nejsem LENKA.Honzu osobně neznám,jen tady ze stránek i když jsem ho na Sněžce viděla,nikdy jsem s ním nemluvila.
M.Z. :: pavel: Az se priste narodite, budete treba tim cenzorem. Skoda, zxe tohle forum taky netrva uz 40 let aspon bychom se podivali, jak a zda se nekteri prispevovatele za tu dobu prece jen intelektualne ne/vyvinuli... (A pro ostatni. Meni se nejen lide ale v prubehu let i pocasi. Od toho ty online kamery take hlavne jsou, abychom se za 40 let mohli takhle ohlednout zpatky :)
bouček :: pavel: vy jste embéčko, poznal jsem vás hned
jaris :: zatim to vypada ze se lyzarska sezona letos trochu protahne, do konce mesice neni zadny naznak oblevy pro hory old.wetterzentrale.de/pics/MT8_Prag_ens.png
pavel :: to bylo na M Z sorry
pavel :: tady jde o pocasi ty trolle
a.v. :: Pavell::Díky za upřesnění.
a.v. :: Hřebeny Krkonoš si drží teď teplotu mezi -13 až -14°,Dle poláků Sněžka -16,3°,na JZ velký Javor má -12,5°. U nás pod Šumavou máme -6,5°- zdá se divné,že v chladnější polovině republiky jeinný Turnov má +0,2°.Rescue- měl jsi vyzvědět od HONZY více,proč ho to nebavilo najednou?
Pavell :: A.v.: honza v krkonoších je. Dává prispevky na facebook. Tam si může lidi regulovat a nemusí resit blbostí napadání ani politiku atd.
a.v. :: HONZA jasně chybí. Lenko Ty bys měla vědět nejvíce. Víme dle nalima,že s ním před asi 3 týdny na Luční seděl a dle Jirky z Luční,že asi od března na Luční v práci skončil. HONZA,se nikdy do politiky nemíchal,nikdo ho nenapadal,kromě drobností,že dává snímky (vyjímečně) ze zákazu.Nepostřehl jsem důvod proč tady vlastně skončil. Bez Krkonoš nevydrží,i když bude dělat mimo ně,určitě se časem vrátí a nějaký snímek přidá.
ja :: jsem laik, nelyžuji, ale chodila jsem sem ráda kvůli Sněžce - obrázkům od Honzy
bouček :: tak honza byl tak trošku narcis ale občas dal pěknou fotku
M.Z. :: Jak jde cas. 4 sestry v USA se spolecne nechaly fotit v podobne pozici v prubehu 40 let. Od dob, kdy jim bylo 15, 21, 23 a 25 let az do nedavna, kdy jim bylo uz 55,61,63 a 65. Kdyz se na to takhle ve zrychlenem behu casu podivame... :) womens24x7.com/4-sisters-took-same-picture-for-40-years-seeing-them-change-overtime-is-breathtaking/1/ womens24x7.com/4-sisters-took-same-picture-for-40-years-seeing-them-change-overtime-is-breathtaking/40/
jan :: Celé toto forum je v háji kvúli 3 zmetkům kteří to tu znechutili ostatním konkrétně vlk ,ps a filip poděkujme jim za to :-))
Lenka :: to je škoda,že ho to tu nebavilo,ráda jsem četla jeho příspěvky a prohlížela si fotky ze Sněžky a okolí
Rescue :: Alena: už ho to nebavilo. Včera jsme si potkali na Pomezkách.
Alena :: kam se poděl Honza a jeho aktuální info a foto z Krkonoš?
Vláďa :: Mráz - nejlepší děda :)
Mates sy :: Mrzne a bude mrznout cely den:)velmi silny narazovity vitr,zima jak v Rusku,ale opet holomraz jen lehci poprasek.
M.Z. :: tom: Srazkomer nepozna, zda mu tu vlocku/zrnicko snehu poslal panbuh z oblohy nebo vichr sfouknul/prifouknul odjinud. Hlavne, ze se pak ty "uhrny" udavaji pokud mozno na nekolik "platnych" cifer. Vcera byly na Labske srazky 30krat vetsi nez na Lucni a dnes nekonecnekrat... :)
Biker :: Bury:Minulou neděli bylo hmyzu hafo, mj. i čmelák už se objevil...
is :: Hoj, jak máte v Turnově?
a.v. :: Sněžka ve 2 v noci měla -18°(teď -17 a V.Javor -13,6°)Ve Vimperku ,,jen" -8,0° a ustávající sněžení zase zesílelo.3cm sněhu.
Bury :: Meteostanice už nám ukazují jarní rovnodennost. To jsem očekával trochu jiné teploty. Ale když minulou neděli v tom krásném počasí ani mouchy nevylezly, asi tenhle hnus ty potvory ještě tušily. :)
ja :: to na Seraku to musi byt ted docela mazec -17,7 a do toho vitr 20 m/s, slusny na 18. brezna...
adik :: Lysa hora 1323 m Beskydy -14 ,4c
name :: amaté
a.v. :: Sněžka ve 23h dokonce -17,1°,vichr do toho,to je teda síla(Dle odkazu Adama Št, od Poláků). U nás jak psal Ivoš i ve Vimperku po 17h začalka padat krupička a stále víc a méně padá na ledovkový podklad. Ale dle jiných i nižinných oblastí u nás slabota sotva 2cm sněhu.
jvyky :: Dnes nám ve Vyškovské bráně fučí neskutečně :-) V zástavbě se to v nárazech blíží ke 20m/s. Na otevřených místech to určitě překračuje 25m/s. I v lese Pod Hádkem byl vítr velmi silný. Odpoledne i JM sníh trochu pocukroval. Ledový den nám dnes těsně unikl. Mrazivý vzduch se k nám dostal až po půlnoci. Příroda nám teď názorně ukazuje co všechno dokáže :-)
tom :: snezi na ty labsky? nebo to tam zafoukava vitr do srazkomeru?
Biker :: To je nářez, večer a neustále v Litoměřicích chumelí, takže běžky zítra
majkl :: na Lyséh. v krkonoších -13, a asi pěkná futeř...i dole v udolí taky hodně silný vítr
jan :: Houmr sámvíš že je to totál kravina ..... je to zbytečný sem dávat :-)
M.Z. :: Na Letne se hral fotbal kamery.hydronet.cz/letna/photo_cam1/gallery/letna-1_201803171908.jpg kolik zapasu Sparta - Slavia v historii se hralo na snehu? i kdyz ten asi z hraci plochy uklidili cili presnejsi dotaz zni, kolikrat v historii toho derby bylo mozno po rozhodcim hazet snehovymi koulem apod. :)
Houmr :: Na Pradědu je -38 stupňů. Odkaz na web kameru:hotelpradedvysilac.cz/?page_id=21
FrantaJ :: Jirka Ul: ani nevim, že něco takovýho bylo
Adam Št. :: nalim: :-)) nápis,výborně :-)) vzhledem k tomu co tady něteří píšou v minulých dnech je to asi nejvhodnější :-))
adik :: LYSA HORA BESKYDY -11,4C
Jirka Ul :: nalim.Už jsem to skoro měl vyluštěný..-.)-:)D-:)
Jirka Ul :: FrantaJ.Pár snímků ze soutěže "Neklidné nebe" 1url.cz/Gtc5h Poslední snímek v galerii je "Lampa na Jizerce"..-:)-:)
nalim :: Pokud má někdo problém s luštěním, tak Vám lehce napovím - jdem.cz/dxwwx9 Protože byl nápis vytvořen dnes v pravé poledne, tak podvečerní tvar slov ač trochu pozměněn, je smysl poselství snad jasný.
Lukáš :: Pupek: Názorná ukázka zvrácenosti dnešní doby, kdy se vše řídí ziskem nehledě na následky, a naprosté neúcty k naší krásné přírodě. Smutný pohled :(
Bambus :: Horni Podluzi / Sluk. vybezek minus 8 , ledovej vychodni vichr , min 15 cm snehu ( skoda ze nemam tel s fotakem ) je ale potreba rict , ze takhle krasnej zimni vikend tady letos nebyl...pred Vanocema napadlo i vic snehu , ale za par dni to bylo v pr...vychodni strana chalupy se v tomhle pocasi vyrazne hur vytapi..
Bambus :: Horni Podluzi / Sluk. vybezek minus 8 , ledovej vychodni vichr , min 15 cm snehu ( skoda ze nemam tel s fotakem ) je ale potreba rict , ze takhle krasnej zimni vikend tady letos nebyl...pred Vanocema napadlo i vic snehu , ale za par dni to bylo v pr...vychodni strana chalupy se v tomhle pocasi vyrazne hur vytapi..
nalim :: Leckde nový sníh přibývá, ale ani to peří, stejně jako starý beton není dnes vhodný ke stavbě, tak alespoň tyto - jdem.cz/dxwv59 &&&& vzkaz Trutnovanů אנו מברכים כל מזג האוויר ומאחלים להם מזג האוויר הוא בדיוק מה שהם רוצים světu prntscr.com/isj0yo - pouze malý rébus, je psán totiž v hebrejštině. Škoda jen, že nefunguje archiv, v poledne to bylo o hodně čitelnější….
Jirka Ul :: Biker.Jj,napadlo pěkně,asi na pět hodin mi "přimrzlo"hrablo k rukám,ale je hotovo,všechno co šlo,je napěchovaný sněhem+úklid cesty etc..-.)-:)Nad Ústím na chatě 445 m.n.m dnes maximum jen -6 st.c.na Esovce nad Tašovem bylo -7 st.c.no a na Němčí -8 st.c.Odpoledne se našel čas i na pár snímků "nečekané" nadílky jirkaul.rajce.idnes.cz/Zasnezena_breznova_sobota_17.3.2018/ Pupek.Co k tomu dodat,v Krušných,stran toho průklestu ,je takových míst více,smutný pohled...((
Ivoš :: ve Volarech od rána mrznoucí mrholení, před polednem se začala tvořit ledovka. Krátce po 16. hodině přešlo mrhlení ve sněžení, zatím leží jen poprašek. Teplota polehoučku klesá, aktuálně lehce pod -4°C
Klaster12 :: Nojono pořád do toho modelu ty čísla strkaji lidi :)
Klaster12 :: Krásný březnový den. Ideální na nějaký ten ledový salátek že skleníku:))) Taky jsem po minulém víkendu nečekal takový vpád zimy. Halt březen za kamna v vlezem
ja :: Opet naprosto paradni vanice, kterou u nas nepredpovidal zadny z modelu. Krasne je videt, kdyz to neni atlantik, tak s predpovedi i na 24 hodin dopredu maji problem vsechny modely
jachym :: Kdo by to byl řekl, že vrchol zimy, co se sněhu týče nastane 17.března a to už jsem si při těch mrazech na konci února říkal, že potom už určitě zima skončí...
Tom :: kdyz vidim ten balik srazek, co se blizi ku Praze (teda pokud z nej vubec neco pada), tak se bojim, ze se neodehraje derby. To by bylo jednoznacny vitezstvi pro spartu :(
JTB :: Na jihu Moravy krásně sype, kolem rousínova to byl spíš mrznoucí déšť, ale od Brna na sever čistý sníh. Škoda toho teplého ledna, ale i tak letos na bězky na sever od Brna nadprůměrná zima.
Pupek :: Z jiného soudku, přátele zeleného údolí v Krušných horách čekalo po oblevě nemilé překvapení. Myslím, že k takovýmto věcem bychom neměli být lhostejní, proto si dovoluji přesdílet i zde.. www.youtube.com/watch?v=f_9gHitNIds&feature=youtu.be
Alda :: Dnes měla být vydána výstraha na vítr v Královéhradeckým kraji.
jan :: MZ taky si myslíš že je to překvápko na tom radaru aladin to vůbec nemá v předpovědi a to pole začíná sílit .
KubaPCE :: Teploty na severu jsou nizsi oproti minulemu vikendu o 15 a vice stupnu. A to teploty maximalni. To se jen tal nevidi aby padaly rekordy tři víkendy po sobě jak minimalni tak maximalni.
M.Z. :: Tom: Nevim, proste udivene koukam :)
Tom :: M.Z. a tak jaké jsou reálné?
M.Z. :: Tom: Ano, taky jsem udivene ziral jak radar ukazuje pohyb tech srazek smerem od jihozapadu do Polska
Tom :: Trochu nechápu....může to někdo vysvětlit? Jeden radar ukazuje směr srážek jinám www.wetteronline.de/wetterradar?wrx=49.76,9.6&wrh=false&wrm=3&wrextent=europe&wro=false&wrp=periodCurrent&wry=52.75,7.5&wrn=RXVyb3Bh&wrg=euro&wra=true&wrf=false a další zase jinám portal.chmi.cz/files/portal/docs/meteo/rad/data_jsradview.html
Houmr :: Na pradědu je -40 stupňů.hotelpradedvysilac.cz/?page_id=21
Adam Št. :: Olaf: Dík moc za přímé odkazy na polské stanice, na jejich stránce www.imgw.pl/ jsem je kdysi dlouho hledal a nemohl pořád najít.
M.Z. :: Olaf: Ano, ta reakce uz je jen v radu (desitek) hodin :) mimochodem teplomer na Lucni od rana neobnovuje udaje, rekl bych
Adam Št. :: lubor: Teď ale na Lysé hoře 30 km od Ostravy přesně v hladině 851 hPa je zatím - 8st. Tak uvidíme. Lysá hora 13:00 : www.wetteronline.de/aktuelles-wetter?gid=11787
Olaf :: Nedávná obleva zřejmě zeslabila námrazu na teploměru na Poštovně (Sněžka H7SNEZ01), teploměr přeci jen reaguje svižněji, než v uplynulých týdnech. Pro srovnání: Poštovna - portal.chmi.cz/files/portal/docs/poboc/OS/KW/Captor/tmp/DMULTI-H7SNEZ01.gif , Poláci - monitor.pogodynka.pl/#station/meteo/350150510 . Mapy meteostanic ČHMÚ - portal.chmi.cz/files/portal/docs/poboc/OS/stanice/ShowStations_CZ.html a Poláků - monitor.pogodynka.pl/#map/19.5,51.5,7,true,true,0 .
lubor :: na Ostravsku v hladine 850 hPa i -15 °C, na brezen hodne rekordni www.ventusky.com/?p=49.97;14.68;6&l=temperature-850hpa&t=20180318/15
Adam Št. :: Jen Česká Skalice,Rozkoš teď v nárazech přelezla 25 m/s.
Biker :: Od včerejška napadlo na vrcholech Českého středohoří do 10 cm, je to na tuhle dobu u nás nevídaná nálož :)
Adam Št. :: Není to tam tak hrozny? Největší nárazy větru měla dnes v tento čas 13:30 stanice na Moravě v Červené u Libavé - 26 m/s. V Podkrkonoší zatím ty nárazy přes 25 m/s nešly. portal.chmi.cz/files/portal/docs/poboc/OS/KW/Captor/tmp/DMULTI-O1CERV01.gif
Alda :: Hlavně ,že dali výstrahu na Moravu na vitr a sněženi a není to tam tak hrozny.V Nove Pace Hrozne fouka podkrkonoši
Alda :: Hlavně,že dali výstrahu pro maruvu a tady podkrkonošsi Nove Pace hrozný vítr.
Adam Št. :: Na Sněžce je k 11:00 -15,4 st od meteorologů Polskich, data snadno dohledatelná, zde:www.wetteronline.de/aktuelles-wetter?gid=12510
a.v. :: Luční Bouda vítr,sněžení -14,1°.(Podmínky i na leden drsné).Šumava V.Javor,(který je o 50m výše položený) mlha a -3,6°. U nás pod Šumavou mlha s namrzajícím mrholením a -2,5°,beze sněhové pokrývky.(dle Norů už mělo začít trvale sněžit).Rozdíl-sever a JZ Čech je velký.
ceed :: M.Z.: kolonek si můžete navrhnout kolik chcete, však máte vlastní diskuzi. O Sněžce tady šla v minulých dnech řeč a znovu do toho nesmyslně vrtáte.
Howlinwolf :: No asi rekord zimy s v prumeru 4 cm na berounsku. Cast odtala jak to chvili padalo do vody, cast je sfoukana. Na zemi to zatim cvachta.
M.Z. :: ceed: OK navrhuji tedy v teplotni tabulce nize zrusit nefunkcni/nespravne udaje a pridat tam kolonky HREBENY, TADY a U MNE :) Prave ze dnes je to vertikalni rozlozeni teplot slozite mistne i casove - takze nemuzeme na Snezce uplatnit suchou adiabatu vuci Lucni boude a s jistotou tvrdit, ze tam je kolem -16 stupnu
martin :: praha vrsovice 3cm ale muzea nejsou 4cm
ceed :: Praha a střední Čechy teď chladnější než Šumava, to se stává málokdy, navíc s čerstvým sněhem. Co zima prospala v lednu se snaží vyrovnat na počátku jara.
ceed :: Víme jak to je teď s měřením teploty na Sněžce. Hřebeny mají kolem -14°. Pane MZ není potřeba zde neustále "vyučovat" tím se stáváte jen trapnějším kolovrátkem.
aaa :: zajímavý teplotní kontrast, pod Šumavou na německé straně dnes má být až +10
M.Z. :: Zdenek: To tam mate chladneji, nez je na Snezce :) No a mozna vic snehu nez u Filipa ve Svitavech - nemluve o Matesovi v Klasterci... (Pozn. k zminenym a dlasim zpravodajcum o pocasi "u nich" nelze to vzdavat, musime se snazit dotycne naucit se gramotne vyjadrovat, i kdyz se treba budou vztekat a oznacovat takovou snahu za bolsevismus :)
Bambus :: jiriq::no Sluknov. vybezek masakr...vichr , snad 15 centaku snehu , krasnej prasan btw...rano minus 9 , ted necelejch 8...jdu ven prohrabovat cesticky jako uprostred zimy , ktera tady mimochodem stala dost za prd...
Zdeněk :: super pocasi na kolo. vichr. snih a -6,5 C v N. Pace.
Filip :: Krásná zimní krajina, nový sníh a -4C. Jen tak dále.
Mates sy :: Vsechny srazky vcera ve forme deste,pak zaclo snezit,ale nez se stacilo ochladit srazky zkoncily.Takze vysledek je poprasek a v Praze je vic snehu jak tady.
Biker :: No sype se pěkně, Litoměřice - 4 st., fakt ty běžky ještě vytáhnu :)
Jirka Ul :: Na hřebenech Krkonoš to vypadá na arktických den, a bude jich asi víc, to ve druhé půlce března asi taky nebude úplně obvyklé. ..
Jirka Ul :: Vypadá to, že i Lužky, Ještěd, Jizerky a min. západ Krkonoš, si přijdou na svý. -:)-:)Solidní srážkové pásmo, navíc při těch teplotách, za to by se ani leden stydět nemusel..-:)-:)
jaris :: gfs to pekne trefil .. ale aladin to uhodl jeste lip tady SZ ma lehky zasyp :D "norove (ecmwf) co se tyce srazek uplne mimo"
jaris :: kdo by cekal ze v druhy pulce brezna prijde to nejlepsi a obleva zadna hned druhy den :D
Jirka Ul :: Biker, jaris. Sebralo nás to pěkně, takhle to bude na lyže rovnou od baráku. .-:)-:)Na březen víc než slušný. .-:)-:)
Biker :: K ránu sněžení zesílilo Litoměřice nádhera :)
jaris :: trebenice na litomericku 228mmn fouka pekne a do toho chumeli pekne vypada to tu jak na horachs tim vetrem :D zatim 4cm
a.v. :: Cestou z oslavy jsem v 1 hodinu u nás nakoukl do budky,zataženo klid a +2,0°. Prostě teplý JZ.
Juray :: Ach, ty výhledy.. Nedají si pokoj-zpravy.idnes.cz/pocasi-mesicni-vyhled-chmu-oteplovani-dxy-/domaci.aspx?c=A180310_151804_domaci_ksu
jvyky :: Už padají sněhové vločky i na JM v nadmořské výšce 250 m. Aktuálně měřím v Rousínově 1,3°C :-)
jaris :: zasyp potvrzenej :D
ja :: jaris :: Naprostej souhlas, uzasna chumelenci pri teplote pod nulou, to je pri letosni zime u nas v nizine zazrak, fakt parada!
jaris :: tak toto je letosni nejlepsi zimni chvilka u nas v polabi na litomericku :D snezi uz pomerne dlouho , ale ted chumeli jako blazen a teplota uz je pod 0
LK :: Lanovka ... www.youtube.com/watch?v=B_cmw2bIJEw
jiriq :: zajímavé je, že dle radaru jde oblačnost od západu, tak vichr fouká od východu.
jiriq :: Šluknovský výběžek - teplota k nule klesla už někdy kolem poledne a prakticky od rána sněží ve vichru. Vypadá to na slušnou kalamitu. Aktuálně -3st.
Tom44 :: Na jablunkovsku první sněžení až kolem 21:30 snad do rána bude trochu sněhu
jaris :: tom-791 myslim ze v dalsich letech zazijeme horsi vpady zimy nez ted, diky velmi nizke slunecni aktivite
tom-791 :: Na noc jsem rád, když se pěkně ochladí, když nemůžu ochladit vzduch v místnosti pod těch 25°C, tak docela šílím. Stejně tak 10°C v lednu mě nebaví, už proto že je pak velká pravděpodobnost, že bude ještě v dubnu sotva nad 0°C a vidíme to i nyní. Se změnou klimatu si bude ale muset člověk tak nějak zvyknout, že bude počasí říkat jeden den "A", druhý "B" a že budou období tak nějak posunuta a počasí jim nebude vždy odpovídat.
Filip :: Bubák: Stejně tak zbijou tebe za kecy, že je super, když je v lednu 10°C a víc a neužijou si sníh. ja: Má zkreslené představy, že všichni jsou v sedmém nebi, že je 30°C a víc. Hlavně spaní ve vedru si určitě všichni pochvalují.
ja :: Bubak :: Jo, min, nez tech 25 stupnu s destem si asi temer nikdo nepreje, ale jak jsi se zde minule leto radoval pokazde, kdyz bylo hnusny vedro (cca nad 33 stupnu), tak moc nevim, bud mam kolem sebe spatny deti, ale v tom vedru zadny deti nechteli ani vylezat z baraku ven k vode...
Bubak :: Filip:mraz co ted bude vubec prece nevadi,jen se blizi jaro a bude krasne,vse se zazelena...ale rekni detem ze chces aby leto melo mene nez 25 st. a bude destiveji,tak te zbijou
Filip :: Hlavně, aby se nám tu vedromilové nerozbrečeli, když se teď ochladilo a ještě víc, až bude v létě příjemně do 25°C max.nebo chladněji a deštivěji.
Siny :: Praha Lhotka, řekl bych že už sype jen sníh.
Dave :: Praha 8 už na 0,0 st. a slušná vánice..
Jirka Ul :: Bambus.Jj,mrkni na německej radar,ten "vidí" tu nižší oblačnost,ze který to padá,lépe..-:)-:)Na Šébru bude brzo "veselo",a všeobecně někde v kopcích,ještě,že už tam dneska nemusim..
mccoulec :: Praha-Lhotka déšť se sněhem. +3
Bambus :: ::Jirka Ul ty uz o tm pises...ja jsem si to neprecet...
Bambus :: Mam dobrej prispevek...vyjeli jsme z Prahy asi ve 2 , na Cer. moste plus 6 a dest...jeste v Mnich.Hradisti dest a plus 4...v Mimoni uz jen 2 a dest presel ve snih...od Boru 0 a tady v Hor. Podluzi ( Sluk. vybezek ) byly minus 2 a tak 5 cm prasanu...ted uz minus 4 a dalsi nejmin 2 cm pripadly...a furt pada a na radaru nic...kdyz se podivam na zbytek republiky , tak to je blazinec...Klinovec 0 , Budejice plus 7 ,Horni Becva plu asi 3...jak sem ten studenej vzduch zvlastne leze :-)
Howlinwolf :: Klementinu se za poslednich 20 let mnoho nezmenilo, to je v zastavenym uzemi uz leta. To mozna vetsi vliv muzou mit stavby na tom okraji prahy.
Jirka Ul :: Bubák.-:)-:)To teda..-:)-:).aaa.Duben,ještě tam budem..-.)-:)Otázka je kde,jestli za těma kamnama,v tom lepšim případě,a nebo tam kde končej záda a začínaj nohy..-:)-:)a.v.Taky se traduje,že Praotec Čech dál nešel,páč byl společensky unaven,místní prý měli výbornou medovinu,takže max nahoru na Říp,dolu už to šlo samo..-:)-:)Věta,kterou měl na Řípu říci,"tato země medovinou oplývá",asi nevznikla jen tak..-:)-:)
Jirka Ul :: Skupenství srážek lze dobře pozorovat třeba zde 1url.cz/wtccv
Jirka Ul :: FrantaJ.Na západě maj ve Varech v 620 m.n.m ještě skoro +5 st.c.,Šluknovskej výběžek to čapnul první,na západ to ještě nedošlo.Solidní srážkové pole,dle radaru, kolem Brd,ale tam je to ještě v kapalnym skupenství.Nahoře kolem Rolavy zatim taky nad nulou,klasicky skafandrově,tam až to zmrzne,to bude kluziště,-:)-:)
Jirka Ul :: FrantaJ.Jj,od rána to spadlo tady v Ústí o 4 st.c vyšší polohy města už poplísněný portal.chmi.cz/files/portal/docs/meteo/kam/data_ustinadlabem/20180316.1700.jpg Njn,na to správný jaro budeme muset ještě pár dní posečkat,neuděláme nic..-:)-:)IMP:Pěkná zkouška za zhoršených světelných podmínek,západ vyjde jindy.:)Jinak Slunce chybí,o tom žádná,však se dočkáme,tahle šedá tma mnoho radosti nenadělá..-:)-:)
Bubák :: na Šumavě mají drsný podmínky /legendární reportáž/ www.youtube.com/watch?v=LK87xOODkYU
IMP :: aaa - lepší zima do března a potom klid, než jaro v únoru a potom slota až do května
FrantaJ :: asi budu muset dát řeč s Petrem u Berounky až se tam zase sejdem :) :)
FrantaJ :: tak od severu už se to nasouvá, Varnsdorf 367mnm a chumelí a je bílo, tpl -1.4°C portal.chmi.cz/files/portal/docs/meteo/kam/data_varnsdorf/20180316.1540.jpg
Delagat :: Klementinum je Praha. Ruzyne, kbely, cerny most letnany je mimo. Me stvou v radiu prazskym jednom kde hlasi teplotu pro Prahu z Ruzyne. Takze reknou venku je -1 ja kouknu z okna ono je plus 3 a prsi
Bubák :: Už se to blíží.Za chvilku jaro a bude líp,Sluníčko,vedřinec ... snad vyjde krásné slunné léto s 30°C a VÍC.
IMP :: Honza: Moje slova! Už mám tě zimy taky po krk...aspoň +10st. Přes den, no...už to otravuje. A navíc slunce chybí, prostě...
Bubák :: a je to tady,další megastavba? ekonomika.idnes.cz/spindleruv-mlyn-hotel-miliradarr-michal-korecky-f6n-/ekonomika.aspx?c=A180316_130857_ekonomika_PAS
JJ :: Karlov pod Pradedem rano kolem 5, 6 snezilo, mezi 8 a 10 dest, pak zas snih, ale mokry jak drzka a cely den teplota kolem 0. Snih poprasek.
a.v. :: Ivoš to dobře vyhodnotil v posledních 11 zimách obec.sumava.eu/index.php/sumava/129-/13466
a.v. :: meno::I u nás pod Šumavou prvních 10 dnů ledna bylo neuvěřitelně teplo a na konci měsíce podobně,i já u nás naměřil za leden odchylku +4,7°.
meno :: Leden byl totiž nad průměrem o víc než 5 stupňů, a to je mazec.
meno :: Rozdíl mezi Klemntinem a Ruzyní je víc než 2 stupně. Za letošek (od 1.1 - 16.3.) Ruzyně zatím 0,8 stupně. pocasi.divoch.cz/praha.php?fd=2018-03-16 Ale všechno zavinil extrémně teplý leden. Únor i březen jsou/budou v Praze podprůměrné.
a.v. :: Nezhpochybňuji měření v Klementínu,ale od těch končících let 17set,se v okolí hodně změnilo a právě v zimě tepelný ostrov funguje. Jsou i jiné stanice s měřením přes 100 let,ale tak dlouho jako Klementínum žádná u nás.
a.v. :: Prostě praotec Čech vybral ráj pro lidi(kteří zimu nemusí) žijící kolem Polabí,až pod Prahu,také k PlznI s okolím a v podkrušnohoří.Na Ostravsku v únoru sníh byl.
MM :: Je sice hezké, že Klementinum prostě né, ale jsou naměřené hodnoty jinde v Praze o tolik rozdílné? Aby bylo jasno .... to je DOTAZ!:-)
a.v. :: Proto si myslím,že zima bude i v nížinách kolem +2°+ -.A určitě z té 20 vypadne(Klementínum prostě né). Hory neměly teplé inverze,tam zima teplejší než dlouhodobý průměr nebyla. U nás pod Šumavou včera maximum pod +4°vítr jako led zataženo mlhavo a dnes před chvíli sluníčko a +10°.
a.v. :: Howl.:: Zase ukázka jak umíš vše otočit- vlastně lhát. Nikdo z nás tady v této zimě nezpochybnil,že v nížinách na sníh zima je opravdu mizerná,jedna s těch nejhorších.Myslím si,ale že dle teplot,je to tak jak to tady napsal Tomio-Klementínum ujíždí víc a víc zástavbou do plusu(samozřejmě nejvíce v zimě). Já si vytáhl moje měření- když srovnám starý průměr z let 1901 až 1950 vyšla táto zima pouze o 1,3°do plusu- tedy teplotně zase až tak nic zajímavého. Dle průměru po roce 1980 už jen o + 0,83°.
Honza :: aaa já už bych raději vylezl,mám hory rád,ale na kole nebo po svých
aaa :: Honza - jaro až od dubna /březen, za kamna vlezem/
Howlinwolf :: Ale ona ruzyn nevyjde o moc jinak (min snehu nez letos v tomhle stoleti asi nebylo) a plzen dopadne podobne. Snih zadnej a 7-9 dni mrazu kdy nepadlo za zimu -20...
Honza :: dejte pokoj se zimou,je po půli března a všichni normální lidé chtějí jaro.Kryofilové mají možnost se ukájet za polárním kruhem!!!!!
Kaspec :: Skopoun: tak u nas uz krasne sype
Lukáš :: Krkonoše zatím srážkově zaostávají a nevypadá to na nějaké velké sněžení v nejbližších hodinách. K tomu ten slibovaný vítr a na běžky na hřebenech to o víkendu asi úplně nebude. Uvidíme.
Tomio :: Však já neříkám, že mají hodnotit podle hřebenů hor, ale hodnotit podle stanice, která je nejvíce zkreslená zástavbou a lidskou činností chce fištroná
Howlinwolf :: Tomio: no pro nekolik zdejsich je smerodatna zima na hrebenech a pro nekolik milionu ta co je u nich kolem baraku. A predpovedi i shrnuti by mely byt vzdy pro tu naprostou vetsinu a ne pro tisiciny procenta populace.
Howlinwolf :: Zatim po desti +6.
josef :: tpc hezky
pa :: už se to blížívideo.aktualne.cz/z-domova/zima-je-zpatky-predpoved-prozradi-jak-neprijemna-bude/r~07aeb11628fc11e894960cc47ab5f122/?utm_source=centrumHP&utm_medium=dynamicleadbox&utm_content=recombee1&utm_term=position-3
Ivoš :: páteční sněhové info ze Šumavy: obec.sumava.eu/index.php/sumava/129-/13555
IMP :: Tak včera se to klasicky zatáhlo na západ slunce, tak aspoň pár foto s 50kou a 20kou sklem ;) impp.rajce.idnes.cz/Vecerni_Jested%2C_aneb_test_50mm_a_20mm_s_i_bez_stativu_15.3.2018/
Skopoun :: M.Z. stačí se kouknou sem a hnedka je jasný, že skoro všechny kamery jsou v odstoupeném území... mapy.opevneni.cz/PCM-500000/PCM-500000.asp
Skopoun :: Kaspec: Aladin nealadin, v Brannej uř sype :)
Tomio :: Hownlinwolf: Ano ty hřebeny jsou směrodatnější, ono klementinum je nedotčené, rameno vltavy je tam pořád, žádný betonový prostor, žádné parkoviště, vše jak v 18,19, a 1/2 20století. CHMU už by ho mělo přestat brát, zkreslení těch dat je extrémní.
Howlinwolf :: Nojo, ale smerodatny jsou podle zdejsich odborniku jen hrebeny pohranicnich hor kde preci snih je... No a ty ski - na zazrak to nevypada. Srazek modelove ubyva od hodiny k hodine a nejakych 5-10 mm sfoukanych vichrem asi ty holy strane moc nevylepsi.
pa :: ps má pravdu že ta letošní zima nic moc www.seznamzpravy.cz/clanek/meteorologove-posledni-zima-byla-jednou-z-nejteplejsich-v-cesku-od-konce-18-stoleti-43796?dop-ab-variant=&seq-no=1&source=hp
Tomio :: Ochlazení bylo v závislosti na dráze vzniknouší TN, tudíž bylo velmi komlikovaně odhadnutelné. NEbyla to TN ze středomoří
FrantaJ :: tak upřesňuji že sněží lehce pod 700mnm
Tom :: kde je to ochlazení? Před pár dny mráz pro So a Ne byl velký. Teď sotva přimrzne přes den :)
FrantaJ :: v Krušných horách sněží někde od 750-800mnm
ja :: Tak v HK se ochlazuje mnohem rychleji, nez kdokoliv predpovidal, melo byt +5 a jsou 2,3
pa :: dle předpovědí meteorologů se snad v jizerkách dočkáme vylepšení sněhových podmínek na klasické ski, zítra si dám relax v polských termálech a v neděli nad ránem si vyjedu zkontrolovat trasu jizerské 25 pocasi.blesk.cz/clanek/zpravy-pocasi/530583/pocasi-s-honsovou-po-zachvevu-jara-bude-mrznout-o-vikendu-cekejte-az-11-c
a.v. :: Vimperk,teď slabě prší +3°.Na stanici Březník hřeben v 1350mnm z podvečerních podnulových teplot to přechodem srážkového pole o půl noci vystoupalo tam na +3,2°,teď +2°.
a.v. :: nA Kvildské sjezdovce se stále jezdí a stopy z Kvildy na Horskou Kvildu na 15.3. opravdu solidně pod sněhem s několika vyjetými stopy- to se moc často v posledních létech nevidělo. JZ louka na slkunci a větru u Perly kolem 40cm sněhu. Horská v zastzínění za lesem 70cm jinak 10 až 40cm firnu.Při průjezdu Sedlem Přilby (kolem 16h) stále zasněžené stromy. Nulová izoterma tam asi kolem 1200mnm.
a.v. :: Včera jsem dělal náměry sněhu od H.Vltavice proti proudu Teplé Vltavy. Sice sjezdovka v H.Vltavici solidně stále vysněžená,H. Vltavice už nesouvislá(pod 50% ploch pod sněhem). Ale hned 1km za Vltavicí od Račí už sníh souvislý. Kolem Polky plně souvislý.Spíš o 7km dále v B.Ladě stráně proti slunci začínají mít vytáté místa,ale v B.Ladě na rovinatých loukách 10 až 25cm sněhu. Františkov v údolí kolem 45cm,kousek výše v sevřeném údolí u náhonu na elektrárnu Františkov,dokonce 70 až 75cm sněhu.
Kaspec :: Skopoun: ja mam chalupu v 630mnm, coz je cca jak Branna. Jsem fakt zvedavej jak to bude, ted to aladin zas dal vic do deste :-(
M.Z. :: hwf: Ano pohled od Rusalky kamery.hydronet.cz/navarov/photo_cam2/gallery/navarov-2_201803151248.jpg je jeste ryze cesky/protektoratni ale o kilometr a pul vic na sever uz byla hranice. Kamenec byl taky jeste cesky/protektoratni ale na levem brehu Jizery v Jablonecku uz byla Rise kamery.hydronet.cz/kamenec/photo_kokr/gallery/kokrhac_201803151212.jpg
nalim :: Aktuální stav úprav běžeckých stop na tomto obzoru - kamery.humlnet.cz/archiv.php?kamera=gablenz2&datum=1519905381&velikost=640 bilestopy.cz/cs/krkonose/cernahora a ještě v Jizerkách - bilestopy.cz/cs/jizerskehory/jizerskamagistrala
Howlinwolf :: Mz: no leda hodne dalkovej pohled ze snezky do vnitrozemi. Jinak zadna, rise byla treba hned za plzni a rakacem nebo v kuksu. Hezkou predstavu si lze udelat z valecnych jizdnich radu - posledni protektoratni zastavkou z brodu nahoru byl leta jiz neexistujici drstkof:-)
M.Z. :: Dnes je 15. brezna. Kolik lidi na tomto "apolitickem" serveru zna napr. jmeno Winterberg. A otazka do kvizu: Kolik kamer humlnetu snima aspon casti sveho uzemi nesudetskou krajinu? (Navod: napr. Leitmeritz byl v te dobe uz tez v Risi...)
Skopoun :: Kaspec: fuj ani to po sobě nečtu...MY samozřejmě
Skopoun :: Kaspec: mi na místo dojedeme v sobotu, budeme týden kousek od Branné... snad to v pátek přejde do sněhu co nejdřív :)
Kaspec :: Skopoun: prave prijeli pod Kralicky Sneznik. Tesim se na zitra, jestli vyjde predpoved, tak to bude dobry jezdeni o vikendu. Skoda toho dopoledniho deste. Ale rychle to prejde do snehu
ct :: dle profesionálů o víkendu připadne, paráda, jizerky už to potřebují www.novinky.cz/domaci/466228-o-vikendu-prijde-prudky-pad-teplot.html
a.v. :: webcam.sumava.eu/#WebcamImagePlace:15001;1521106500
a.v. :: Na Šumavě je slunce na Březníku a kolem hřebenu. Z kamery Poledník jsou vidět zatím masy sněhu(120 až 170cm) na mnoha km2 Mezi Poledníkem a Roklanem po Mokrůvky. Zde možná rozloha větší než hřebenová oblast Krkonoš s náhorními pláněmi.
Skopoun :: tak kolik nám o víkendu připadne v Jeseníkách? Lepší datum na hory jsem si vybrat nemohl :)
Bubak :: zive z Vyrovky .... www.insecam.org/en/view/478806/
a.v. :: Včerejší před půl noční mokré sněžení u nás v podhůří překvapilo.Poprašek místy trochu narušený zůstal až do ráná,louky těsně nad městem hezky bílé.Bohužel u nás se nejasní,zataženo mlhavo a zatím jen kolem +2°.
Bubak :: kotec:presne tak
kotec :: Bubak: To je pohled z Polska na Špindlerovku, ne? Mate mne ta doména .cz
Bubak :: kamera.bartanet.cz/online/izs_odr_med.jpg
JachymB :: dokud je takhle azůro vyrážim na Královku
K. :: Přidávám 2 fotky ze včerejšího podvečerního přejezdu Strážnej - Špindl. velkekatecka.rajce.idnes.cz/20180314/#IMG_0692.jpg
Klaster12 :: to jo, v pátek napadne a sobota/neděle na prašanu..
ct :: o víkendu bude přát počasí klasickým ski, paráda po minulém víkendu kde to bylo zase na kolo ideální www.wetteronline.de/wetter/janov-nad-nisou
ct :: no ještě že neplatíme na ČHMÚ jako na ČT, pisklouni na náměstích se měli včera dívat na Barandov kam a na co jsou jejich peníze
Tom :: co furt sem taháte politiku?
Howlinwolf :: Koukam jak zas mizej ty vikendovy modelovy srazky. Patek vicemene dest a pak nic asi snehovej rekord zimy 5 cm neda:-)
Jirka Ul :: FrantaJ.Pěkný světýlka..-:)-:) www.novinky.cz/veda-skoly/466169-slunecni-boure-zesili-polarni-zari.html Jinak včera dopoledne na Hoře Svatýho decentně pocukrováno,mlhavo s mrholením,nic co by tam člověka drželo dýl,než je nutný..-:)-:)
JachymB :: děte do kopru s politikou !!!
Kuba :: Jen připomínám že komunisti a fašisti také vyhrály volby
Bubak :: Ti mladi a jini demostruji za odvolani pana prezidenta,pana predsedy vlady.Co jim rikaji svobodne volby?Nemaji respekt?tak to je smutny.
M.Z. :: Je tu taqk mrtvo, protoze vsichni v ulicich Prahy a dalsich mest demonstruji na podporu TOP09 a ceske televize :) Pro Honzika: Kdyz neumim zformulovat poradny proti/argument oznacim oponenta za bolsevika. A s tou laskou k horam to traky neni treba prehanet. Velikym milovnikem hor, specialne pak Alp, byl Adolf Hitler. To takovy Hermann Goring byl pohodlnejsi a spis ho bavilo navstevovat sve lovecke reviry pod Krkonosemi. Ma ale samozrejme nehynouci zasluhu na postaveni nove Lucni boudy
slavka :: díky za odpověď i diskuzi, co se rozběhla kolem toho. Je to pravda, taky už to tak tady nesleduji, protože je to samé hádání, urážení a předvádění se, zkrátka ztratilo to glanc. Škoda...
FrantaJ :: jinak kdo chcete, tak sledujte nádhernou polární záři ve skandinávii, uk.jokkmokk.jp/photo/nr4/20180314/201803142030.jpg uk.jokkmokk.jp/photo/nr3/20180314/201803142030.jpg
FrantaJ :: PS oživuje saláty ve skleníku, které předčasně zasel v domnění, že zima nebude :) :)
FrantaJ :: HONZA je v Alpách :)
IMP :: HONZA je fajn člověk a nadšenec, škoda že už sem neprispiva...v prosinci jsem s ním fajnove pokecal na Ještědu. Musím se juknout na jeho FB profil aspoň. Holt to tady upadá, no :( Taky mě tu chybí hoves, budiž mu země lehká...ještě, že sem občas hodí ještě i někdo jiný, fotky z Krkonoš. A PS mě tu teda nechybí ;-)
Honzík :: ono sem přestalo přispívat více lidí. Původně to byl web o přátelích Krkonoš, hor a nadšenců do počasí. Kecy různejch trollů a bolševickýho emzáka holt občas lidi odraděj. HONZA ani nemusel odolávat svodům velkoměsta, protože ani žádné nebyly. Je to super člověk, co miluje hory, ale takových je tu už málo..
Rescue :: Pavell. já si mohu jen zimu chválit mraky sněhu prostě bomba !!!
Pavell :: Rescue: je to škoda ale je pravda že to upadá. Každý se uráží mezi sebou. Škoda že pak přestávají přispívat ty co sem dávají fotky a předpověďni modely. A ty co chodi vysirat těch nezbavime. Například breznik zimu upadl celkem dobre uz v říjnu. Když psal ze na hřebenech by mohla být super zima a v nížinách nic. Za to ho odsuzovali az skončil.
Rescue :: Pavell : jsem s HONZOU ve spojení celou zimu jak osobně tak na Faceboku. Jen občas co tu někteří dokážou vyplodit tak to moc už nejde komenovat!!
Rescue :: Jirka Luční: ano HONZA skončil na Luční případ jsi možná Ty! A HONZA jistě odolal svodům města! A není 100% v Prase! Tak nepiš blbej kec!!
Pavell :: Honza si užívá volno v alpách. Sem nevim proc přestal přispívat ale dává fotky na facebook.
Jirka Luční :: ..případ HONZA... asi před měsícem skončil na Luční boudě.. dle neoficiálních informací neodolal svodům velkoměsta a má být kdesi v Praze....
Ivoš :: vyhodnocení klimatologické zimy na meteostanici Volary (město) a srovnání s roky předešlými: obec.sumava.eu/index.php/sumava/129-/13466
ja :: Zdeněk :: Asi je v Egypte a ceka na otepleni:-) a po blizicim se vikendovem ochlazeni si dovcu asi prodlouzi:-)
mukařovák :: honza je uražený
slavka :: Zdravím všechny a prosím, jestli někdo nevíte, co se stalo s HONZOU, co sem dával stále příspěvky ze Sněžky a Krkonoš, i z jiných cest a krásné fotky:
Mates sy :: No jaro jeste nehrozi...srazky nejake tento tyden byly nastesti a budou snad dalsi vyrazne to vypada:)uz dnes je chladno jen 4C a proletoval i snih.Kdyz to vyjde od patka odpoledne snezeni a mrazi jak v noci tak pres den.Mozna bude za celou zimu nejvic snehu o vikendu pokud to nevyrusi jako vzdycky.
Zdeněk :: kde je P.S.? stýská se mně :-( Snad se mu něco nestalo, třeba ukloznutí na kole po ledu apod. Nebo skončil s XPčkama na PC?
st :: dle odborníků bude zítra příjemné počasí na klasické ski, rolby v jizerkách vyjely, počasí snad vyjde www.meteopress.cz/ve-stredu-destnik-s-sebou/
michal :: za chvilku ESTER na startu .....
M.Z. :: Impozantni pohledy na tlakovou a teplotni aktualni situaci nad Evropou earth.nullschool.net/#current/wind/isobaric/850hPa/overlay=mean_sea_level_pressure/orthographic=-359.09,55.36,1444/loc=-17.172,50.666
st :: jan: na konci videa rozebírají i Slávii video.aktualne.cz/dvtv/zatceni-zemanova-poradce-byl-spojkou-ciny-a-hradu-po-cefc-tu/r~df7e7e4e25f211e88b47ac1f6b220ee8/?utm_source=centrumHP&utm_medium=newsbox&utm_content=editor1&utm_term=position-6&redirected=1521018677